"НЕФТЧИ"

Официальный сайт профессионального футбольного клуба

Coca-Cola Суперлига. 11-турга қадар бўлган учрашувлар тақвими

11 феврал, жума куни Суперлиганинг янги мавсумига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтганди. ЎзПФЛ тақвимдан ўрин олган 11-турга қадар бўлган учрашувлар саналарига ойдинлик киритди.

Бунда март ойида “Насаф”нинг ОЧЛ саралаш учрашувида қатнашиши, ФИФА кунлари, шунингдек апрел ойидаги ОЧЛ гуруҳ босқич учрашувлари бўлиб ўтиши инобатга олинган.

Жорий йилнинг июн ойида Ўзбекистон яшил майдонларида U-23 Осиё чемпионати финал босқичи ўтказилиши, шунингдек миллий терма жамоа июнда Осиё кубоги саралаш босқичида қатнашиши сабабли Суперлига тақвимидан ўрин олган 11 та тур учрашувлари саналари аниқлаб олинди.

1-тур

2 март, чоршанба

НЕФТЧИ – ҚЎҚОН-1912

ОЛИМПИК – СУРХОН

3 март, пайшанба

НАВБАҲОР – НАСАФ

БУНЁДКОР – СЎҒДИЁНА

ДИНАМО – ПАХТАКОР

4 март, жума

ҚИЗИЛҚУМ – ЛОКОМОТИВ

МЕТАЛЛУРГ – АГМК


2-тур

9 март, чоршанба

НАСАФ – МЕТАЛЛУРГ

ҚЎҚОН-1912 – ОЛИМПИК

10 март, пайшанба

СУРХОН – НАВБАҲОР

ҚИЗИЛҚУМ – БУНЁДКОР

ПАХТАКОР – НЕФТЧИ

11 март, жума 

СЎҒДИЁНА – ДИНАМО

ЛОКОМОТИВ – АГМК


3-тур

16 март, чоршанба

МЕТАЛЛУРГ – СУРХОН

ОЛИМПИК – ПАХТАКОР

17 март, пайшанба

ДИНАМО – ҚИЗИЛҚУМ

НАВБАҲОР – ҚЎҚОН-1912

18 март, жума

БУНЁДКОР – ЛОКОМОТИВ

НЕФТЧИ – СЎҒДИЁНА

20 март, якшанба 

АГМК – НАСАФ


4-тур

31 март, пайшанба

БУНЁДКОР – ДИНАМО

ҚЎҚОН-1912 – МЕТАЛЛУРГ

1 апрель, жума

ПАХТАКОР – НАВБАҲОР

СУРХОН – АГМК

ҚИЗИЛҚУМ – НЕФТЧИ

2 апрель, шанба

ЛОКОМОТИВ – НАСАФ

СЎҒДИЁНА – ОЛИМПИК


5-тур

25 апрель, душанба

НЕФТЧИ – БУНЁДКОР

ДИНАМО – ЛОКОМОТИВ

26 апрель, сешанба

ОЛИМПИК – ҚИЗИЛҚУМ

НАВБАҲОР – СЎҒДИЁНА

27 апрель, чоршанба

АГМК – ҚЎҚОН-1912


6-тур

30 апрель, шанба

ДИНАМО – НЕФТЧИ

БУНЁДКОР – ОЛИМПИК

1 май, якшанба

ЛОКОМОТИВ – СУРХОН

ҚИЗИЛҚУМ – НАВБАҲОР

СЎҒДИЁНА – МЕТАЛЛУРГ

2 май, душанба 

ПАХТАКОР – АГМК

ҚЎҚОН-1912 – НАСАФ


7-тур

5 май, пайшанба 

НЕФТЧИ – ЛОКОМОТИВ

ОЛИМПИК – ДИНАМО

6 май, жума 

НАВБАҲОР – БУНЁДКОР

МЕТАЛЛУРГ – ҚИЗИЛҚУМ

СУРХОН – ҚЎҚОН-1912

7 май, шанба 

НАСАФ – ПАХТАКОР

АГМК – СЎҒДИЁНА


8 тур

10 май, сешанба

НЕФТЧИ – ОЛИМПИК

БУНЁДКОР – МЕТАЛЛУРГ

11 май, чоршанба

ДИНАМО – НАВБАҲОР

ҚИЗИЛҚУМ – АГМК

ЛОКОМОТИВ – ҚЎҚОН-1912

12 май, пайшанба

ПАХТАКОР – СУРХОН

СЎҒДИЁНА – НАСАФ


9-тур

16 май, душанба

АГМК – БУНЁДКОР

ОЛИМПИК – ЛОКОМОТИВ

17 май, сешанба

МЕТАЛЛУРГ – ДИНАМО

НАВБАҲОР – НЕФТЧИ

НАСАФ – ҚИЗИЛҚУМ

18 май, чоршанба

ҚЎҚОН-1912 – ПАХТАКОР

СУРХОН – СЎҒДИЁНА


10-тур

22 май, якшанба

ОЛИМПИК – НАВБАҲОР

НЕФТЧИ – МЕТАЛЛУРГ

23 май, душанба

ЛОКОМОТИВ – ПАХТАКОР

ҚИЗИЛҚУМ – СУРХОН

ДИНАМО – АГМК

24 май, сешанба

БУНЁДКОР – НАСАФ

СЎҒДИЁНА – ҚЎҚОН-1912


11-тур

27 май, жума

МЕТАЛЛУРГ – ОЛИМПИК

НАВБАҲОР – ЛОКОМОТИВ

28 май, шанба

АГМК – НЕФТЧИ

ПАХТАКОР – СЎҒДИЁНА

НАСАФ – ДИНАМО

ҚЎҚОН-1912 – ҚИЗИЛҚУМ

29 май, якшанба  

СУРХОН – БУНЁДКОР.

Улашинг: